Online kurz

Tento kurz je určený pre všetkých foto nadšencov. Nezáleží či si amatérsky alebo profesiónálny fotograf. Každý si tu nájde niečo pre seba :). Online kurz je vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú novú inšpiráciu alebo cestu ako vylepšiť svoje upravovacie dovednosti z pohodlia domova.

Vďaka tomuto kurzu dostanete možnosť nahliadnuť do zákuliasia môjho „čarovania“.

A zistíte ako vytváram aj na prvýpohľad z obyčajných fotiek niečo unikátne.

Online kurz

štartovací balík  1,5 hodiny

Počas tohto kurzu budeš mať možnosť vidieť môj kompletný proces upravovania fotiek. Pričom sa budeme sústrediť na témy, ktoré ťa najviac zaujímajú alebo ti robia problém.

od 175 EUR  140 EUR

*kompletnú ponuku kurzov zasielam mailom

Video nahrávka

 2,5  – 3 hodiny

Tak ako tomu už názov naznačuje, ide o video nahrávku kompletného procesu úpravy fotiek. Počas tohto kurzu upravím 2 – 3 tvojích alebo mojích fotografií.

Tento typ kurzu je vhodný pre každého kto sa chce danej úprave fotografií venovať detailnejšie a hlavne vo svojom voľnom čase s možnosťou kedykoľvek kurz prerušiť, vrátiť sa o krok späť alebo opakovane sledovať určité časti úpravy.

375 EUR  300 EUR

Ako daný kurz prebieha?

 

 

spojímesa za cez Skype alebo Zoom a preberieme, vzhľadom na zvolený balíček kurzu:

  • teoretické základy – ako fotografovať psíkov, ako s nimi pracovať, na čo všetko si dať pozor pri výbere vhodného prostredia na fotenie
  • detailne sa pozrieme na tvoju doterajšiu tvorbu, pričom si rozoberieme silné a slabé stránky tvojich fotografií  
  • povieme si, čo robiť lepšie, či už z hľadiska kompozície, svetelných podmienok alebo úpravy fotografií
  • pustíme sa do úpravy vybranej fotografie (mojej alebo tvojej)

ČO HOVORIA ABSOLVENTI ?

„Ako fotografka som chcela po určitej dobe nový pohlaď na fotku. Mala som pocit, že stojím na mieste a neviem sa rozbehnúť. Preto som sa rozhodla o individuálny kurz u Ve Shandor Photography. Jej fotky ma nesmierne zaujali a chcela som vedieť viac, ako nato.
Som veľmi rada, že som mohla pravé u Veroniky absolvovať kurz a verím že ma nakopne. Odporúčam všetkými 10 🙂 Veronika je veľmi milá, trpezlivá a tolerantná žienka. Som rada, že som ju a jej family mohla spoznať.“
Soňa Šebelová
@sonya_photographer_s.sebelova

“Absolvovala jsem u této slečny online kurz úpravy fotografií a jsem moc spokojená! Slečna má profesionální přístup, je trpělivá, vše ráda vysvětlí a opravdu toho spoustu naučí. Mohu jen doporučit :)”
Karolína Horčičková

“Ďakujem veľmi krásne za všetko čo som sa od teba na kurze naučila. Vidieť, že to robíš srdcom a je vidieť, že ľuďom chceš čím viac dať. Tvoje tipy a triky začínajú fungovať aj u mňa a som úplne šťastná, že som si zvolila práve teba!!!”
Lucia Lehocká

“Najlepší online kurz aký som kedy zažila, vrelo odporúčam každému, kto nad tým rozmýšľa. Úžasná fotografka s veľkou dávkou trpezlivosti. Ďakujem za všetko :)”
Viktória Šterbáková

Veronika is a very talented pet photographer and a very nice person to learn from! I took an online coaching with her, asking for a very specific type of edits and results and I’m 100% satisfied with what I learned.

Anne-Laurie Léger
@blooming.dahlia.photography

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Extra služby

  • Video záznam z online kurzu + 70 eur
  • PSD súbor z úpravy fotografie + 100 eur
  • Úprava aditívnej fotografie mimo balík + 70 eur
  • Teória fotenia (+30 min) + 50 eur
  • Zhotnotenie portfólia + 50 eur

Cez aké medium kurz prebieha?

Spojiť sa môžeme cez Skype, Zoom alebo Discord.

Ako a kedy sa najlepšie prihlásiť na kurz?

Ideálne, čo najrýchlejšie, aby sme našli spoločný termín. Zvyčajne sa na termín čaká 1 mesiac v sezóne (máj – november) prípadne dlhšie.

Kedy sa platí?

V rámci potvrdenia termínu sa platí celá suma dopredu.

Dá sa kurz absolvovať aj cez týždeň?

Samozrejme. Na víkendové termíny sa všeobecne čaká o niečo dlhšie. Preto ak sa ti dá absolvovať kurz cez týždeň je to len a len výhoda :).

Je možné upravovať vlastnú fotku?

Áno, samozrejme. jediné čo budem potrebovať je RAW súbor (veľkosť minimálne 20MB) tvoje fotky.

error: Content is protected !!