Online kurz

Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí za mnou nemôžu vycestovať, ale stále by radi získali moje „know-how“.  Môžete si vybrať z troch možností online kurzu, a to:

Balíčky

MINI

1,5 hodiny

Počas tohto kurzu stihneme zbežne upraviť jednu fotku alebo prebrať ľubovoľnú tému ohľadom úpravy alebo fotenia. Poprípade môžeme zhodnotiť tvoje portfólio a povedať si, čo vylepšiť.

175 EUR

MIDI

2,5 hodiny

Tento kurz obnáša kompletnú úpravu 1 až 2 fotiek. Zhodnotenie tvojho portfólia. Súčasťou kurzu je pdf študijný materiál.

260 EUR

MAXI

3,5 hodiny

Počas troch hodín stihneme kompletne upraviť 2 až 3 fotky. Taktiež nám zostane čas aj na individuálne otázky alebo zhodnotenie tvojho portfólia. Súčasťou kurzu je pdf študijný materiál a psd súbor s upravenou fotkou.

330 EUR

Ako daný kurz prebieha?

 

 

Za pomoci Skype alebo Zoomu sa spojíme a:

  • preberieme teoretické základy – ako fotografovať psíkov, ako s nimi pracovať, na čo všetko si dať pozor pri výbere vhodného prostredia na fotenie
  • detailne sa pozrieme na tvoju doterajšiu tvorbu, pričom si rozoberieme silné a slabé stránky tvojich fotografií  
  • povieme si, čo robiť lepšie, či už z hľadiska kompozície, svetelných podmienok alebo úpravy fotografií
  • pustíme sa do úpravy vybranej fotografie (mojej alebo tvojej)

RECENZIE

ČO HOVORIA ABSOLVENTI ?

“Najlepší online kurz aký som kedy zažila, vrelo odporúčam každému, kto nad tým rozmýšľa. Úžasná fotografka s veľkou dávkou trpezlivosti. Ďakujem za všetko :)”

Viktória Šterbáková

“Absolvovala jsem u této slečny online kurz úpravy fotografií a jsem moc spokojená! Slečna má profesionální přístup, je trpělivá, vše ráda vysvětlí a opravdu toho spoustu naučí. Mohu jen doporučit :)”

Karolína Horčičková

“Ďakujem veľmi krásne za všetko čo som sa od teba na kurze naučila. Vidieť, že to robíš srdcom a je vidieť, že ľuďom chceš čím viac dať. Tvoje tipy a triky začínajú fungovať aj u mňa a som úplne šťastná, že som si zvolila práve teba!!!”

Lucia Lehocká

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Extra služby

  • video záznam z upravovania fotiek + 40 eur
  • teória fotenia + 30 eur (+ 30 minút)

Cez aké medium kurz prebieha?

Spojiť sa môžeme cez Skype, Zoom alebo Discord.

Ako a kedy sa najlepšie prihlásiť na kurz?

Ideálne, čo najrýchlejšie, aby sme našli spoločný termín. Zvyčajne sa na termín čaká 1 mesiac v sezóne (máj – november) prípadne dlhšie.

Kedy sa platí?

V rámci potvrdenia termínu sa platí celá suma dopredu.

Dá sa kurz absolvovať aj cez týždeň?

Samozrejme. Na víkendové termíny sa všeobecne čaká o niečo dlhšie. Preto ak sa ti dá absolvovať kurz cez týždeň je to len a len výhoda :).

Je možné upravovať vlastnú fotku?

Áno, samozrejme. jediné čo budem potrebovať je RAW súbor (veľkosť minimálne 20MB) tvoje fotky.

error: Content is protected !!