Skupinový kurz

Ste nadšencom fotografovania zvierat? Ak áno, mám pre vás skvelú správu! Organizujem skupinový workshop pre malú skupinu vášnivých fotografov, ako ste vy. Workshop bude rozdelený na tri časti – teoretickú, praktickú a v neposlednom rade na samotnú úpravu fotografií.  Posuň svoje zručnosti na  vyššiu úroveň.

 

Veľmi sa teším, že sa môžem podeliť o svoje  know-how s otografmi z celého sveta, ak máte záujem mi pomôcť zorganizovať workshop vo vašom okolí, neváhajte ma kontaktovať e-mailom.

WORKSHOP BELGIUM

1st – 3rd November, 2024

Join our exclusive three-day program that’s designed to help you take your dog photography skills to the next level. With an intensive series of workshops and expert guidance, you’ll learn how to capture the perfect shots that showcase the beauty and unique personality of each dog.

„Kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie“

 

Pre koho je daný kurz určený?

Kurz je určený pre všetkých, či už pre začiatočníkov, ktorí by radi posunuli svoju tvorbu na vyššiu úroveň. Ale aj pre pokročilejších fotografov, ktorí sa chcú zdokonaliť vo svojej tvorbe a obohatiť sa o nové informácie, ktoré môžu neskôr využiť v prehĺbení svojho vlastného štýlu.

Nemusíte sa ničoho báť :). Kurz prebieha v priateľskej atmosfére a všeobecne platí: „Kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie“.  Preto budeme len a len radi keď budete proaktívni a budete nás zasypávať svojimi otázkami.

 

 

Ako daný kurz prebieha?

Kurz je rozdelený na tri dni. Prvý deň sa budeme venovať teórii fotenia.  Druhý a tretí deň je zameraný na samotné fotenie v teréne a úpravu fotografií v programe  Adobe Photoshop. Zároveň ​​​vám ukážem ako ďalej s upravenými fotografiami postupovať. Ako ich správne nahrať na sociálne siete a ako podporiť úspešnosť ich zhliadnutí.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Ako a kedy sa najlepšie prihlási na kurz?

Ideálne, čo najrýchlejšie, aby sa ti nestalo, že už nebude miesto. Skupinové kurzy majú stanovený minimálny a maximálny počet účastníkov.

Kedy sa platí?

V rámci potvrdenia účasti sa platí rezervačný poplatok (50 % z celkovej sumy). Zvyšok sumy sa dopláca 60 dní pred konaním kurzu.

Je možné na kurz priviesť vlastného psíka?

Nie. Na skupinovom kurzu budeme mať zajednaných profesionálnych psích modelov.

Je možné na kurz vystavit darčekový poukaz?

Ano, je to možné, stačí se nám ozvat.

Čo ak je zlé počasie?

Skupinový kurz sa uskutoční za hocijakého počasia. Pričom podmienky a harmonogram sa môže upraviť vzhľadom na počasie.

Čo mám robiť ak ochoriem alebo nemôžem na kurz prísť zo zdravotných dôvodov?

Uhradené platby sú nevratné. Odporúčam nájsť si za seba náhradníka. Vždy se ale snažíme pomocou svojich informačních kanálov pomôcť s hľadaním vhodného náhradníka.

Dostanem z fotenia všetky fotografie?

Nie. Po fotení zhotovím online galériu so surovými fotkami, z ktorých si vyberieš fotky na následnú úpravu. Neupravené fotografie nie sú na predaj!

Je stanovený minimální počet účastníkov?

Minimálny počet účastníkov je 12, ak by sa nepodarilo naplniť túto kvótu, bude workshop zrušený a všetky uhradené platby budú účastníkom vrátené na účet.

error: Content is protected !!