vysnívané fotenie

Máš doma hviezdu najväčšieho kalibru, ale nedarí sa ti ju zachytiť v tom najlepšom momente?

Si na správnom mieste :).

 

čo očakávať?

Práca so zvieratami nie je vždy jednoduchá. Musí sa k nim pristupovať ohľaduplne, aby neboli do fotenia nútené. Preto prihliadam na to, aby psíky neboli počas fotenia v strese, ale skôr si ho užili a mali z neho, čo najväčšiu zábavu.  Vďaka tomu bývajú tieto fotenia plné srandy a uvoľnenej atmosféry a na výsledku je to jednoznačne vidieť 🙂. Klientom vždy hovorím, že len ideme spolu na takú dlhšiu prechádzku, počas ktorej si kde tu spravíme pauzu na fotku. Psík ani nebude vedieť, že sa nejakého fotenia zúčastnil :).

Pre koho je fotenie určené?

Pre každého majiteľa, ktorý by svojmu psíkovi doprial aj modré z neba! Každý psík je dokonalým modelom, keď má šancu zažiariť. Vítané sú psíky všetkých veľkostí, a  plemien, v rôznom štádiu výchovy a vo všetkých vekových kategóriách :). Ak tvoj psík nemôže behať na voľno, nezúfaj :). Kľudne môže byť celý čas na vodítku, ktoré z výslednej fotky zmizne mávnutím čarovného prútika:)

Čo je zahrnuté v cene fotenia?

 

  • Individuálny prístup a poradenstvo
  • Plánovanie fotenia na mieru 
  • Cestovné náklady (max do 50 km od Bratislavy)
  • Aspoň hodina fotenia
  • Personalizovaná online galéria 
  • Výber z minimálne 50 fotografií
  • Práva na súkromné použitie fotografií
  • Profesionálne upravené digitálne fotografie
  • Fine Art tlačené fotografie a plátno (závisí od zvoleného balíčku)
  • Bonus: unavený a spokojný psík

Každý psík si zaslúži svoj výnimočný deň”

 

Ponuka

Základné balíčky

Kompletnú cenovú ponuku zasielam mailom na vyžiadanie.
Počiatočná investícia 220 EUR.

Máš záujem o sezónne fotky?
Pozri si aktuálnu dostupnosť.

Špeciálne balíčky

Pre všetkých, ktorí chcú mať zachytený svoj jedinečný príbeh so psíkom trošku inak ako tradične. Môžeme spolu vybehnúť na hory alebo na vaše obľúbené miesto, do mesta na zmrzlinu, či na splav Hrona. A nájde sa tu aj balíček  pre tých, ktorí majú radi únik z reality a chceli by vytvoriť fotografiu ako vytrhnutú zo sna. Fantázii sa medze nekladú 🙂 

“Vdýchnime život do vyhotovených fotografií”

Nebudem si namýšľať, že ste sa fotenia chceli zúčastniť kvôli mojej žiarivej osobnosti, je mi jasné, že hlavným dôvodom, ba či hviezdou dňa bol tvoj psík :).

Preto by bola škoda nechať vaše fotografie len tak niekde uložené v priečinku v počítači, zapadnuté prachom. Tvoj psík má rezervované špeciálne miesto v tvojom srdci a preto si zaslúžil vidieť svoju fotku vo veľkom, napríklad na stene v obývačke alebo v spálni! 

BENEFITY

moji klienti automaticky po fotení získajú viacero výhod, ako napríklad:

“10 % zľava na Grafickú ilistráciu

Ahoj, jmenuji se Tereza, ale na sociálních sítích mě můžete znát jako TerJanys-ilustrace. A kdo vlastně jsem? Jsem jedna normální holka z vesnice, která už od dětství měla o něco větší fantazii, představivost, snění. Snílek to já jsem a velký, a jak jinak si zachytit své myšlenky, radosti a sny, než s pomocí kreslení? 

Terka z fotografie, ktorú spolu odfotíme, vytvorí personalizovanú ilustráciu

Ilustrácie je môžné vytlačiť na plátno, špeciálny fotopapier, textil, hrnčeky, nálepky alebo iné dekoratívne príslušenstvo

“15 % zľava na Umeleckú maľbu

Ahoj, volám sa Tomáš a rád ťa spoznávam. Mám okolo 23 rokov a bývam ne’daleko Piešťan. Počas štúdia na vysokej škole si privyrábam maľbou portrétov domácich maznáčikov, ku ktorým sa vždy rád vraciam. rád pretváram momenty zachytené fotografiou na nové neprebádané zážitky v podobe maľby na plátno.

Tieto obrazy môžu slúžiť ako darček k výročiu, k narodeninám, k vianociam alebo jednoducho ostanú u Vás doma

RECENZIE

ČO HOVORIA KLIENTI ?

“Veronika je jeden neskutočne milý a svojej práci oddaný človek ❤️ fotenie s ňou bolo veľmi príjemné, zábavné a dokázala zaujať aj toho nášho ryšavého démona 😂 Odniesli sme si nielen nádherné fotky, ale aj skvelý zážitok. Určite odporúčam aj ďalej! ☺️”

Dominika s Issell

“Prvýkrát sme absolvovali takéto fotenie s naším poblázneným psom. Dosť som sa bála ako to pôjde keďže sa bojí cudzích ľudí a neobsedí dlho na mieste ale vďaka veronike išlo všetko ako po masle. Vedela odpútať jej pozornosť perfektne a naozaj z nej vyžaruje veľká láska ku psom. Výsledkom sú nádherné fotky ktoré pre nás sú nádhernou spomienkou a neľutujeme, išli by sme k nej znovu. Takže za seba odporúčam všetkými desiatimi❤”

Dominika s Miou

“Úžasná fotografka so skvelým s trpezlivým prístupom ani naša takmer hluchá dôchodkyňa nebola žiadny problém. Už samotné fotenie bol super zážitok a to nehovoriac o výsledných fotkách. Odporúčam všetkými desiatimi a určite by sme si to chceli zopakovať ”

Simona s Kitty

“Veronika je mladá baba, ktorá robí svoju prácu s láskou. Fotenie s ňou nebol žiadny stres ani pre psa ani pre nás. Spravila pre nás krásne profesionálne fotky . Ďakujeme. Určite Ve Shandor Photography môžem len a len odporučiť.”

Katarína s Kajou

“Fotografka Veronika je asi zaklínačka hadov podarilo sa jej nemožné a to aby jej pózoval aj náš neposedný 6 mesačný šteňúch. So psami to vie a dokonca všetko milo a podobrotky S kvalitou fotiek sme nadmieru spokojní fotili sme v lese za šera a výsledok bol super fotky majú úžasnú atmosféru.”

Lenka so Sannym

“Fotografovanie psíkov nie je vôbec jednoduchá záležitosť. Práve preto sa nám veľmi páčilo ako profesionálne, no zároveň priateľský fotenie prebiehalo. Našu fenku si fotografka a jej tím okamžite získali. Za ich pomoci sa podarilo vytvoriť niekoľko perfektných záberov za čo sme veľmi veľmi vďační a určite sa stretneme znovu aj za iného ročného obdobia!”

Lucia s Paul Ankou

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

EXTRA SLUŽBY?

 • fotka navyše mimo balíček  +20 eur
 • cestovné náklady pri cestovaní do iného mesta 4 eur/20 km

Kde prebieha fotenie?

Fotenie je možné uskutočniť v rámci celého Slovenska. Najčastejšie fotenie prebieha v Bratislave a blízkom okolí (Záhorie).

Kedy prebieha fotenie?

Fotenie prebieha najčastejšie v podvečer. Presnejšie hodinu a pol pred západom slnka. Ak je zamračené, fotenie je možné dohodnúť viac flexibilnejšie – aj na inú časť dňa. V zime a na jeseň je možné fotiť aj ráno.

Kedy je najlepšie zarezervovať si termín?

Ideálne, čo najskôr. Zvyčajne sa na termín čaká 1 mesiac v sezóne (máj – november) aj dlhšie. Preto ak máš záujem fotiť v sezónnych kvietkoch, radšej si zarezervuj termín v dostatočnom predstihu. 

Kedy sa platí?

V rámci potvrdenia termínu sa platí rezervačný poplatok. Zvyšok sumy sa dopláca po výbere fotografií na následnú úpravu.

Je možné si platbu rozdeliť na splátky?

Áno, po vzájomnej dohode vieme zostaviť individuálny plán splátok. Zakúpené, upravené fotografie však dostaneš až po uhradení celkovej sumy.

Dá sa fotenie absolvovať aj cez týždeň?

Samozrejme. Na víkendové termíny sa všeobecne čaká o niečo dlhšie. Preto ak sa ti dá absolvovať fotenie aj cez týždeň je to len a len výhoda :).

Dostanem z fotenia všetky fotografie?

Nie. Po fotení zhotovím online galériu so surovými fotkami, z ktorých si vyberieš fotky na následnú úpravu. Neupravené fotografie nie sú na predaj!

Čo ak je zlé počasie?

Nie vždy na fotení potrebujeme slniečko. Zamračená obloha je dokonca veľkou výhodou. Avšak v prípade extrémne zlého počasia sa fotenie presunie na najbližší voľný termín. Neúčtujú sa žiadne poplatky za presunutie.

Môžem fotografie prihlásiť do súťaže alebo ich použiť na reklamu?

Vyhotovené fotografie sú určené výhradne na súkromné použitie. Fotografie nemôžu byť prihlásené do súťaže pod svojim menom. Fotky nemôžu byť použité na marketingové účely a reklamu.

error: Content is protected !!